AIB
naam in afwachting van profielverwerking
Momentum-inputs (vergelijkbare managers):
breedte van houders +30.0% ·
aandelenstroom +30.0% ·
netto nieuwe posities +20.0%
— formule
Brede accumulatie — stijgende aandelen bij meer houders
Alle eigendomscijfers: uitsluitend gevolgde 13F-managers, posities in gewone aandelen, rapportageperiode Q2 2026
| # | Manager | Aandelen | Δ aandelen | Waarde | Hun gewicht | Gehouden | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Point72 Asset Management ✦ | 4.99M | Nieuw | $10.58M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 2 | Alyeska Investment Group, L.P. | 3.03M | Nieuw | $6.42M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 3 | Vanguard Capital Management Llc | 2.34M | +54907.3% | $4.95M | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 4 | Jane Street Group, Llc | 149.35K | +693.8% | $316,617 | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 5 | Jane Street Group, Llc | 149.35K | +693.8% | $316,617 | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 6 | Citadel Advisors ✦ | 125.00K | +1111.0% | $264,998 | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 7 | Geode Capital Management ✦ (passief) | 104.39K | Nieuw | $221,316 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 8 | Geode Capital Management ✦ (passief) | 104.39K | Nieuw | $221,316 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 9 | Hrt Financial Lp | 65.95K | Nieuw | $139,000 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 10 | BlackRock ✦ (passief) | 42.21K | Nieuw | $89,483 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 11 | BlackRock ✦ (passief) | 42.21K | Nieuw | $89,483 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 12 | State Street Global Advisors ✦ (passief) | 34.61K | Nieuw | $73,367 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 13 | Northern Trust Corp | 25.60K | Nieuw | $54,278 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 14 | LPL Financial LLC | 14.00K | Nieuw | $29,680 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 15 | Millennium Management ✦ | 11.21K | Nieuw | $23,763 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 16 | Barclays Plc | 2.68K | Nieuw | $5,675 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 17 | Morgan Stanley ✦ | 2.66K | Nieuw | $5,643 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 18 | National Bank Of Canada /Fi/ | 281 | 0.0% | $584 | 0.0% | Held | 2 | SEC ↗ |
| 19 | JPMorgan Chase ✦ | 73 | Nieuw | $153 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
"Hun gewicht" = het aandeel van de positie in de gerapporteerde 13F-aandelenwaarde van die beheerder — de overtuigingsmaatstaf. ✦ = gecureerde beheerder.
Nieuwe kopers
| Point72 Asset Management | $10.58M | 0.0% |
| Alyeska Investment Group, L.P. | $6.42M | 0.0% |
| Geode Capital Management | $221,316 | 0.0% |
| Geode Capital Management | $221,316 | 0.0% |
| Hrt Financial Lp | $139,000 | 0.0% |
| BlackRock | $89,483 | 0.0% |
| BlackRock | $89,483 | 0.0% |
| State Street Global Advisors | $73,367 | 0.0% |
| Northern Trust Corp | $54,278 | 0.0% |
| LPL Financial LLC | $29,680 | 0.0% |
| Millennium Management | $23,763 | 0.0% |
| Barclays Plc | $5,675 | 0.0% |
Verlaten
| UBS Group AG | $25,676 | was 0.0% |
| Citigroup Inc | $1,318 | was 0.0% |
Volledige marktcontext: over ALLE 13F-indieners (SEC gestructureerde data, Q1 2026): 10 houders, 81.67K aandelen, $114,885 gerapporteerd. Dit betreft een andere, oudere periode dan de bovenstaande cijfers van het gevolgde universum; beide worden nooit gecombineerd.
Wat de gevolgde houders van dit effect verder het vaakst bezitten — aantallen gedeeld eigendom, geen fundamentele relaties.