AGNG
naam in afwachting van profielverwerking
Momentum-inputs (vergelijkbare managers):
breedte van houders +11.8% ·
aandelenstroom +9.7% ·
netto nieuwe posities +10.5%
— formule
Brede accumulatie — stijgende aandelen bij meer houders
Alle eigendomscijfers: uitsluitend gevolgde 13F-managers, posities in gewone aandelen, rapportageperiode Q2 2026
| # | Manager | Aandelen | Δ aandelen | Waarde | Hun gewicht | Gehouden | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Cetera Investment Advisers | 102.97K | +43.8% | $3.71M | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 2 | Citadel Advisors ✦ | 55.64K | +79.2% | $2.00M | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 3 | LPL Financial LLC | 40.31K | +6.5% | $1.45M | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 4 | Daiwa Securities Group Inc. | 40.00K | 0.0% | $1.44M | 0.0% | Held | 3 | SEC ↗ |
| 5 | Raymond James Financial Inc | 36.85K | -1.4% | $1.33M | 0.0% | ▼ Trim | 3 | SEC ↗ |
| 6 | Raymond James Financial Inc | 36.85K | -1.4% | $1.33M | 0.0% | ▼ Trim | 3 | SEC ↗ |
| 7 | Bank Of America Corp /De/ | 36.15K | +12.7% | $1.30M | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 8 | Bank Of America Corp /De/ | 36.15K | +12.7% | $1.30M | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 9 | Lido Advisors, LLC | 29.18K | +13.5% | $1.06M | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 10 | Jane Street Group, Llc | 27.06K | -43.3% | $974,698 | 0.0% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ |
| 11 | Osaic Holdings, Inc. | 16.65K | -6.7% | $599,797 | 0.0% | ▼ Trim | 3 | SEC ↗ |
| 12 | Pnc Financial Services Group, Inc. | 3.40K | +17.2% | $122,454 | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 13 | Pnc Financial Services Group, Inc. | 3.40K | +17.2% | $122,454 | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 14 | Fifth Third Bancorp | 2.00K | 0.0% | $72,032 | 0.0% | Held | 2 | SEC ↗ |
| 15 | National Bank Of Canada /Fi/ | 1.59K | Nieuw | $57,276 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 16 | Morgan Stanley ✦ | 611 | 0.0% | $22,030 | 0.0% | Held | 4 | SEC ↗ |
| 17 | Morgan Stanley ✦ | 611 | 0.0% | $22,030 | 0.0% | Held | 4 | SEC ↗ |
| 18 | Wells Fargo & Company/Mn | 352 | — | $12,674 | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 19 | Fidelity (FMR) ✦ | 215 | 0.0% | $7,726 | 0.0% | Held | 5 | SEC ↗ |
| 20 | Northwestern Mutual Wealth… | 200 | Nieuw | $7,203 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 21 | Royal Bank Of Canada | 170 | Nieuw | $6,000 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 22 | Simplex Trading, Llc | 63 | -70.0% | $2,269 | 0.0% | ▼ Trim | 3 | SEC ↗ |
| 23 | Bank Of Montreal /Can/ | 22 | 0.0% | $792 | 0.0% | Held | 3 | SEC ↗ |
"Hun gewicht" = het aandeel van de positie in de gerapporteerde 13F-aandelenwaarde van die beheerder — de overtuigingsmaatstaf. ✦ = gecureerde beheerder.
Nieuwe kopers
| National Bank Of Canada /Fi/ | $57,276 | 0.0% |
| Northwestern Mutual Wealth… | $7,203 | 0.0% |
| Royal Bank Of Canada | $6,000 | 0.0% |
Verlaten
| Susquehanna International… | $411,500 | was 0.0% |
Volledige marktcontext: over ALLE 13F-indieners (SEC gestructureerde data, Q1 2026): 42 houders, 728.16K aandelen, $24.05M gerapporteerd. Dit betreft een andere, oudere periode dan de bovenstaande cijfers van het gevolgde universum; beide worden nooit gecombineerd.
Wat de gevolgde houders van dit effect verder het vaakst bezitten — aantallen gedeeld eigendom, geen fundamentele relaties.