AFK
naam in afwachting van profielverwerking
Momentum-inputs (vergelijkbare managers):
breedte van houders +16.7% ·
aandelenstroom -10.2% ·
netto nieuwe posities +14.3%
— formule
Versnippering van eigendom — meer houders, kleinere totale positie
Alle eigendomscijfers: uitsluitend gevolgde 13F-managers, posities in gewone aandelen, rapportageperiode Q2 2026
| # | Manager | Aandelen | Δ aandelen | Waarde | Hun gewicht | Gehouden | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Jane Street Group, Llc | 97.54K | -30.0% | $2.51M | 0.0% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ |
| 2 | Morgan Stanley ✦ | 28.18K | -11.7% | $724,174 | 0.0% | ▼ Trim | 4 | SEC ↗ |
| 3 | Morgan Stanley ✦ | 28.18K | -11.7% | $724,174 | 0.0% | ▼ Trim | 4 | SEC ↗ |
| 4 | Morgan Stanley ✦ | 28.18K | -11.7% | $724,174 | 0.0% | ▼ Trim | 4 | SEC ↗ |
| 5 | LPL Financial LLC | 15.22K | +5.6% | $391,138 | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 6 | Citadel Advisors ✦ | 11.87K | Nieuw | $305,110 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 7 | Wealthfront Advisers LLC | 11.23K | +14.3% | $288,534 | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 8 | Neuberger Berman Group LLC | 7.86K | Nieuw | $202,002 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 9 | Osaic Holdings, Inc. | 3.41K | +42.9% | $87,584 | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 10 | Osaic Holdings, Inc. | 3.41K | +42.9% | $87,584 | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 11 | Osaic Holdings, Inc. | 3.41K | +42.9% | $87,584 | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 12 | UBS Group AG | 2.13K | Nieuw | $54,638 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 13 | Bank Of Montreal /Can/ | 1.19K | 0.0% | $30,455 | 0.0% | Held | 3 | SEC ↗ |
| 14 | Bank Of Montreal /Can/ | 1.19K | 0.0% | $30,455 | 0.0% | Held | 3 | SEC ↗ |
| 15 | National Bank Of Canada /Fi/ | 1.00K | 0.0% | $25,630 | 0.0% | Held | 3 | SEC ↗ |
| 16 | Wells Fargo & Company/Mn | 524 | -32.3% | $13,471 | 0.0% | ▼ Trim | 3 | SEC ↗ |
| 17 | JPMorgan Chase ✦ | 400 | 0.0% | $10,296 | 0.0% | Held | 4 | SEC ↗ |
| 18 | Fidelity (FMR) ✦ | 221 | +342.0% | $5,685 | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 19 | Simplex Trading, Llc | 1 | -97.1% | $25 | 0.0% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ |
"Hun gewicht" = het aandeel van de positie in de gerapporteerde 13F-aandelenwaarde van die beheerder — de overtuigingsmaatstaf. ✦ = gecureerde beheerder.
Nieuwe kopers
| Citadel Advisors | $305,110 | 0.0% |
| Neuberger Berman Group LLC | $202,002 | 0.0% |
| UBS Group AG | $54,638 | 0.0% |
Verlaten
| Russell Investments Group… | $386 | was 0.0% |
Volledige marktcontext: over ALLE 13F-indieners (SEC gestructureerde data, Q1 2026): 43 houders, 545.01K aandelen, $13.78M gerapporteerd. Dit betreft een andere, oudere periode dan de bovenstaande cijfers van het gevolgde universum; beide worden nooit gecombineerd.
Wat de gevolgde houders van dit effect verder het vaakst bezitten — aantallen gedeeld eigendom, geen fundamentele relaties.