AEI
profil alımı beklemede
Momentum girdileri (karşılaştırılabilir yöneticiler):
hissedar genişliği -6.7% ·
pay akışı -1.1% ·
net yeni pozisyonlar -7.1%
— formül
Geniş dağılım — azalan paylar ve daha az hissedar
Tüm sahiplik rakamları: yalnızca izlenen 13F yöneticileri, adi hisse senedi pozisyonları, raporlama dönemi Q4 2025
| Çeyrek | Hissedarlar | Δ | Hisseler | Raporlanan değer | Yeni | Çıkışlar |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Q2 2026 | 12 | -1 | 1.79M | $2.58M | +2 | −3 |
| Q1 2026 | 13 | -1 | 1.82M | $3.35M | +1 | −2 |
| Q4 2025 | 14 | -1 | 2.06M | $7.09M | — | −1 |
| Q3 2025 | 8 | +4 | 1.93M | $4.89M | +4 | — |
| Q2 2025 | 3 | 0 | 166.38K | $216,295 | — | — |
| Q1 2025 | 2 | -1 | 143.44K | $142,006 | — | −1 |
| Q4 2024 | 3 | -1 | 148.82K | $151,792 | — | −1 |
| Q3 2024 | 4 | +1 | 173.23K | $223,469 | +1 | — |
| Q2 2024 | 3 | — | 143.90K | $238,880 | — | — |
| # | Yönetici | Hisseler | Δ hisseler | Değer | Ağırlıkları | Tutulan | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | The Vanguard Group ✦ (pasif) | 629.93K | +1.9% | $2.17M | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 2 | The Vanguard Group ✦ (pasif) | 629.93K | +1.9% | $2.17M | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 3 | The Vanguard Group ✦ (pasif) | 629.93K | +1.9% | $2.17M | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 4 | BlackRock ✦ (pasif) | 508.01K | 0.0% | $1.75M | 0.0% | Held | 2 | SEC ↗ |
| 5 | Geode Capital Management ✦ (pasif) | 462.31K | +0.6% | $1.59M | 0.0% | ▲ Add | 7 | SEC ↗ |
| 6 | Geode Capital Management ✦ (pasif) | 462.31K | +0.6% | $1.59M | 0.0% | ▲ Add | 7 | SEC ↗ |
| 7 | State Street Global Advisors ✦ (pasif) | 165.08K | 0.0% | $567,861 | 0.0% | Held | 2 | SEC ↗ |
| 8 | Renaissance Technologies ✦ | 110.17K | -1.9% | $378,971 | 0.0% | ▼ Trim | 7 | SEC ↗ |
| 9 | Northern Trust Corp | 102.70K | — | $353,285 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 10 | Two Sigma Investments ✦ | 31.75K | -53.1% | $109,223 | 0.0% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ |
| 11 | Jane Street Group, Llc | 25.46K | — | $87,576 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 12 | Dimensional Fund Advisors Lp | 20.59K | — | $70,847 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 13 | Morgan Stanley ✦ | 2.08K | 0.0% | $7,138 | 0.0% | Held | 2 | SEC ↗ |
| 14 | UBS Group AG | 1.69K | — | $5,800 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 15 | UBS Group AG | 1.69K | — | $5,800 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 16 | Bank Of America Corp /De/ | 371 | — | $1,276 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 17 | Bank Of America Corp /De/ | 371 | — | $1,276 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 18 | Bnp Paribas Financial Markets | 25 | — | $86 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 19 | Danske Bank A/S | 1 | — | $3 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
"Yöneticinin ağırlığı" = pozisyonun, ilgili yöneticinin raporlanan 13F hisse senedi değeri içindeki payı — kanaat ölçütü. ✦ = küratörlü yönetici.
Yeni alıcılar
| Bu çeyrekte takip edilen yeni alıcı yok. |
Çıkıldı
| Fidelity (FMR) | $25 | idi 0.0% |
Tam piyasa bağlamı: TÜM 13F filers'ları genelinde (SEC yapılandırılmış veri, Q1 2026): 19 sahipler, 2.27M hisseler, $4.18M raporlanan. Bu, yukarıdaki takip edilen evren rakamlarından farklı, daha eski bir döneme aittir ve ikisi hiçbir zaman birbirine karıştırılmaz.
Bu menkul kıymetin takip edilen yatırımcılarının en sık birlikte elinde bulundurduğu diğer varlıklar — ortak sahiplik sayımları, temel ilişkiler değil.