ACII
naam in afwachting van profielverwerking
Momentum-inputs (vergelijkbare managers):
breedte van houders +30.0% ·
aandelenstroom +30.0% ·
netto nieuwe posities +20.0%
— formule
Brede accumulatie — stijgende aandelen bij meer houders
Alle eigendomscijfers: uitsluitend gevolgde 13F-managers, posities in gewone aandelen, rapportageperiode Q2 2026
| # | Manager | Aandelen | Δ aandelen | Waarde | Hun gewicht | Gehouden | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Commonwealth Equity Services, Llc | 189.42K | +886.0% | $4.82M | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 2 | Osaic Holdings, Inc. | 121.06K | +5549.3% | $3.08M | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 3 | Osaic Holdings, Inc. | 121.06K | +5549.3% | $3.08M | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 4 | Mariner, LLC | 43.51K | Nieuw | $1.11M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 5 | Focus Partners Wealth | 43.03K | Nieuw | $1.10M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 6 | JPMorgan Chase ✦ | 39.56K | +79016.0% | $1.02M | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 7 | JPMorgan Chase ✦ | 39.56K | +79016.0% | $1.02M | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 8 | Morgan Stanley ✦ | 13.23K | Nieuw | $336,704 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 9 | Mml Investors Services, Llc | 12.46K | Nieuw | $317,074 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
"Hun gewicht" = het aandeel van de positie in de gerapporteerde 13F-aandelenwaarde van die beheerder — de overtuigingsmaatstaf. ✦ = gecureerde beheerder.
Nieuwe kopers
| Mariner, LLC | $1.11M | 0.0% |
| Focus Partners Wealth | $1.10M | 0.0% |
| Morgan Stanley | $336,704 | 0.0% |
| Mml Investors Services, Llc | $317,074 | 0.0% |
Verlaten
| Envestnet Asset Management Inc | $4.05M | was 0.0% |
| UBS Group AG | $10,709 | was 0.0% |
Volledige marktcontext: over ALLE 13F-indieners (SEC gestructureerde data, Q1 2026): 32 houders, 4.63M aandelen, $68.05M gerapporteerd. Dit betreft een andere, oudere periode dan de bovenstaande cijfers van het gevolgde universum; beide worden nooit gecombineerd.
Wat de gevolgde houders van dit effect verder het vaakst bezitten — aantallen gedeeld eigendom, geen fundamentele relaties.